Huawei serwis Kraków – eksperci i fachowcy telefonów komórkowych

Huawei serwis Kraków – naprawa telefonów od ekspertów

Huawei serwis Kraków – eksperci i fachowcy telefonów komórkowych

Huawei serwis Kraków – eksperci i fachowcy telefonów komórkowychProfesjonalny Huawei serwis Kraków posiada certyfikowanych techników, którzy znają najnowsze produkty wypuszczane na rynek przez znanego chińskiego producenta, aby móc zapewnić klientom bezproblemową naprawę każdego smartfona Huawei. Telefony tej firmy cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków – głównie ze względu na fakt, że łączą w sobie przystępne ceny z rozwiązaniami znanymi z topowych smartfonów wiodących marek. Huawei serwis Kraków oferuje kompleksowe naprawy najnowszych, znanych modeli Huawei. W stałej ofercie znajdują się wyświetlacze, baterie, ładowarki i inne podzespoły oraz akcesoria do smartfonów. Oferuje szybką diagnozę i naprawę usterek mechanicznych (po zalaniu i upadku), a także wymianę wyświetlacza i zbitej szybki oraz zaawansowane operacje usuwania usterek elektronicznych. Huawei serwis Kraków dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od sprawdzonych producentów) oraz zaawansowanym zapleczem technicznym. Dlatego naprawy smartfonów wykonywane są na miejscu. Pozwala to zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, a także niezawodność i szybki czas realizacji, a wszystko to w przystępnych cenach!

Huawei serwis Kraków Jakie naprawy wykonuje?

Huawei serwis w Krakowie to miejsce, w którym uzyskasz kompleksowe wsparcie w razie jakichkolwiek problemów z telefonem komórkowym tej marki:

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Awaria wyświetlacza i panelu dotykowego jest najczęściej wynikiem wypadku w wysokim punkcie lub innego fizycznego uszkodzenia. Może to być również spowodowane zalaniem telefonu. Jeżeli po upadku telefon nie wyświetla obrazów (telefon może się nie włączać, ekran może być biały lub czarny) lub jego zakłócenia (czarne plamy, migający obraz, pojawiające się na ekranie pasy) Wyświetlacz może być uszkodzony. W tym przypadku nie wystarczy naprawa uszkodzonej szybki. Gdy telefon nie reaguje na żaden dotyk, uszkodzeniu uległ digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei to zabieg, w którym Huawei serwis Kraków ma bardzo bogate doświadczenie – wymieniliśmy już tysiące wyświetlaczy wszystkich typów dostępnych obecnie na rynku. Ocenimy jak dobrze Twój telefon radzi sobie z wymianą uszkodzonego elementu na świeży.

Wymiana szybki wyświetlacza Huawei

Twój telefon uległ uszkodzeniu i na ekranie pojawiła się rysa? W Serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Taka usługa kosztuje znacznie taniej niż wymiana całego wyświetlacza wraz z panelem dotykowym, dlatego zawsze zadbamy o określenie części, które uległy uszkodzeniu.

Naprawa telefonu Huawei po upadku

Wypadki, do których dochodzi na twardych powierzchniach, to jedne z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mechanicznych smartfonów. Nowoczesne telefony komórkowe są dość delikatne, ponieważ w cienkich i lekkich obudowach producenci muszą modyfikować bardzo skomplikowane układy elektroniczne. Pomimo licznych zabezpieczeń często dochodzi jednak do pęknięcia lub skręcenia obudowy, zbicia szybki, uszkodzenia wyświetlacza, czy też uszkodzenia płyty wewnętrznej. Huawei serwis Kraków zdiagnozuje i rozwiąże każdy problem z telefonem po wypadku.

Naprawa telefonu Huawei po zalaniu

Zapomniałeś o swoim smartfonie podczas kąpieli? A może zsunął się po krawędziach umywalki i zamókł? A może woda dostała się do środka przez niezabezpieczone wejścia lub szuflady? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie pomożemy Ci uniknąć nieplanowanych wypadków. Ważne jest, aby nigdy nie włączać mokrego telefonu (może to spowodować zwarcie) i nie suszyć go domowymi sposobami. Zapraszamy do serwisu Huawei, który zadba o Twoje przemoczone urządzenie. Wyczyścimy i osuszymy płytę główną, sprawdzimy czy płyn nie dostał się głęboko w drobne szczeliny płyty głównej i nie spowodował uszkodzenia wewnętrznych elementów elektronicznych.

Inne naprawy elektroniczne

Huawei serwis Kraków to miejsce, w którym zidentyfikujemy każdy problem z wewnętrzną elektroniką w Twoim telefonie.

W swojej ofercie posiadamy między innymi:

  • Naprawę układu ładowania,
  • Naprawę głośników i mikrofonów,
  • Naprawy płyt głównych,
  • Naprawa przełączników, złączy,
  • Naprawy złączy systemowych, buzzerów, anten Glass, klapek,
  • Naprawa telefonów, które się nie włączają,
  • Naprawa telefonów, które nie działają.
  • Baterie i akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Musisz ładować telefon po kilku godzinach? Z serwisem Huawei w Krakowie możesz szybko i bezpiecznie wymienić baterię w swoim telefonie. W ofercie posiadamy baterie do każdego modelu, który występuje w telefonach Huawei. Polecamy również ładowarki do obudów, akcesoria i obudowy do telefonów tej marki.

Oprogramowanie

Za awarie smartfonów odpowiedzialne są nie tylko uszkodzenia mechaniczne, ale również problemy z elektroniką. Bardzo często u ich podstaw leżą również problemy z oprogramowaniem wewnętrznym. Znamy szczegóły dotyczące najnowszych wersji systemu Android z nakładką EMUI. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w każdym problemie, jaki pojawi się z aplikacją. Aktualizujemy oprogramowanie, a także zajmujemy się problemami, które są spowodowane błędami i wynikają ze źródeł zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Huawei serwis Kraków Serwis pogwarancyjny

Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem Huawei w Krakowie. Odwiedź nasz serwis i zdecyduj się wysłać telefon do naprawy, aby certyfikowani technicy rozwiązali Twój problem ze smartfonem. Likwidujemy skutki problemów mechanicznych, wykrywamy problemy z elektroniką, a następnie wymieniamy drobne elementy na płycie, wymieniamy akcesoria i podzespoły we wszystkich modelach telefonów Huawei. Gwarancja oferowana przez producenta wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że błąd powstał z winy użytkownika i unieważnił gwarancję? W Huawei support Kraków możesz liczyć na profesjonalną pomoc! W razie potrzeby otrzymasz pomoc techniczną oraz dokumenty z dokonanych napraw.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nie rozpoznaje dotyku, lub nie rozpoznaje go staje się niepotrzebnym źródłem irytacji i stresu. Przed oddaniem telefonu do serwisu należy sprawdzić, czy na ekranie nie ma żadnych przeszkód, które mogłyby powodować nieprawidłowe odczytywanie bodźców przez telefon. Jeśli jesteśmy pewni, że nie ma żadnych zabrudzeń, to sugerowana jest wizyta w serwisie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj uszkodzony digitizer w urządzeniu, który należy wymienić na nowy. O ile kiedyś taką operację można było wykonać w domu i istniało duże prawdopodobieństwo, że telefon nie będzie tak zniszczony jak wcześniej, o tyle we współczesnych urządzeniach zalecana jest konsultacja z fachowcem. Konstrukcja urządzeń jest często z myślą o tym, aby ich naprawa była jak najtrudniejsza. Potrzebny będzie nowoczesny sprzęt, a także duża wiedza i zdolności manualne. Huawei serwis Kraków wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia do naprawy urządzeń mobilnych. Zatrudniamy również najbardziej kompetentnych techników na terenie całego kraju, którzy mają na swoim koncie setki, a nawet tysiące naprawionych urządzeń. Zadzwoń do nas, aby umówić się na wizytę i otrzymać bezpłatną diagnozę!

Huawei serwis Kraków wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli problem dotyczy wyświetlacza w Twoim telefonie, jest szansa, że uda się go naprawić bez konieczności wymiany całego podzespołu – zwłaszcza, że w nowszych modelach telefonów najlepszych marek, wyświetlacz jest ważnym elementem wartości, jaką oferuje słuchawka i powoduje, że naprawa nie jest opłacalna. Gdy ekran migocze, nieprawidłowo wyświetla kolory lub pojawiają się na nim artefakty – bądź szybki, zanim wyświetlacz zostanie uszkodzony do tego stopnia, że nie będzie nadawał się do użytku, jest jeszcze duża szansa na naprawę taśmy FLEX łączącej wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także naprawę płyty głównej, jeśli problem wynika z usterki wyświetlacza. W przypadku jakichkolwiek problemów z wyświetlaczem, zalecamy kontakt z naszym serwisem pomocy technicznej Huawei. Diagnostyka jest całkowicie darmowa i bezpłatna, a wymiana podzespołów objęta jest roczną gwarancją.

Paski na wyświetlaczu Huawei

Pasy, zarówno poziome jak i pionowe na wyświetlaczu mogą być wynikiem uszkodzenia wyświetlacza, jak również problemów z połączeniem ekranu z płytą główną smartfona. Wyświetlacz jest zazwyczaj połączony z płytą główną za pomocą taśmy FLEX, której jeden koniec jest podłączony do płyty głównej, a pozostałe końce są wlutowane w wyświetlacz. Jeśli taśma flex jest uszkodzona, jest częściowo odłączona lub złamana, wyświetlacz może wykazywać kilka oznak awarii, począwszy od słabo działającego dotyku do linii na wyświetlaczu. Jeśli naprawa jest potrzebna dla wyświetlacza Huawei w jakikolwiek sposób, należy uzyskać dostęp do telefonu, aby uzyskać bezpłatną diagnostykę – tylko diagnoza problemu jest podstawą do zalecania naprawy potrzebne i zapewniając dokładną wycenę naprawy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart